Заява про обмежену гарантію та гарантійний талон

ГАРАНТІЙНІ УМОВИ ТА ГАРАНТІЙНI ТАЛОНИ

Гарантійний талон

Завантажити та заповнити гарантійний талон можна тут.

ЗАЯВА ПРО ОБМЕЖЕНУ ГАРАНТІЮ

Загальний

Canyon гарантує, що продукти торгової марки Canyon не мають дефектів матеріалів або виготовлення з дати їх придбання покупцем протягом гарантійного періоду, зазначеного нижче.

Гарантійний термін

Гарантійний термін на продукцію Canyon у країнах Євросоюзу, а також у Великій Британії та Сербії, становить 2 (два) роки, за винятком Іспанії, Швеції, Боснії та Герцеговини і Норвегії, де гарантійний період становить три (3) роки.

Гарантійний термін на продукцію Canyon у Республіці Білорусь, Україні, Казахстані, Вірменії, Азербайджані та Узбекистані:

Ігрові крісла, придбані до 01.08.2022, та Смарт-годинники, придбані до 01.12.2023 - один (1) рік;
Решта товарів, включно з ігровими кріслами, придбаними після 01.08.2022, та Смарт-годинниками, придбаними після 01.12.2023 - два (2) роки;

Гарантійний період на продукцію Canyon у Грузії:
На продукцію, продану до 01.06.2022 року – 2 (один) рік;
На продукцію, придбану після 01.06.2022 - два (2) роки.

Гарантійний термін починається з дня придбання продукту в авторизованого продавця Canyon (інтернет-магазин, ринок техніки чи роздрібний магазин). Ваш рахунок-фактура (або квитанція про доставку) із зазначенням дати покупки продукту є підтвердженням дати покупки. Зауважте, що обмежена гарантія поширюється лише на початкового кінцевого користувача, покупця продукту Canyon і не може бути передана чи присвоєна будь-якому наступному покупцеві.

У випадках, коли ця обмежена гарантія відрізняється від гарантійних процедур, передбачених місцевим законодавством, виробник гарантує виконання гарантійних зобов’язань у спосіб, описаний у законодавстві країни придбання товару.

Строк служби пристрою дорівнює гарантійному строку для кінцевого споживача.

Гарантійний порядок

Щоб підтвердити гарантію, користувач повинен повернути дефектний продукт Canyon і квитанцію про оплату до магазину, де було придбано.

Для продуктів Каньйон: смарт-годинники, сонячні панелі та відеореєстратори - заміна або компенсація товару проводиться Продавцем тільки після діагностики та підтвердження дефекту в авторизованому сервісному центрі.

Обмежена гарантія на програмне забезпечення (смарт годинник Каньйон)

Canyon не надає жодних гарантій, виражених у явній формі або таких, що маються на увазі, на встановлене програмне забезпечення, його якість, продуктивність, функціональність або сумісність для конкретних цілей. Canyon також не гарантує, що функції, які містяться в програмному забезпеченні, відповідатимуть конкретним вимогам, і що робота програмного забезпечення буде безперебійною та безпомилковою. Таким чином, програмне забезпечення продається в стані "як є" (тобто без гарантії якості), за винятком випадків, коли безпосередньо вказано інше в письмовому вигляді. Гарантійні послуги або дозвіл на повернення товару згідно з цією Обмеженою гарантією надаються тільки в тому випадку, якщо відповідні претензії було подано протягом терміну гарантії.

Передача гарантії

Гарантія на продукт торгової марки Canyon поширюватиметься лише на країну, де було придбано продукт.

Обмеження відповідальності

Наступні дії та пошкодження виключаються з гарантії:

 • Пошкодження, спричинені стихійним лихом, таким як пожежа, повінь, вітер, землетрус або блискавка тощо;
 • Пошкодження або невідповідність, спричинені незабезпеченням відповідного середовища для установки або експлуатації продукту, включаючи, але не обмежуючись, погане заземлення, зовнішні електромагнітні поля, пряме сонячне світло, високу вологість і вібрацію;
 • Пошкодження, спричинені ударом об інші предмети, падінням, розлитою рідиною або зануренням у рідину;
 • Пошкодження, спричинені неавторизованим ремонтом або розбиранням виробу;
 • Пошкодження, спричинені нещасним випадком, неналежним доглядом або недбалістю;
 • Пошкодження, спричинені будь-яким іншим зловживанням, неправильним використанням, неправильним поводженням або неправильним використанням;
 • Пошкодження, спричинені сторонніми периферійними пристроями (включаючи плями опіків після електричного розряду, плавлення, плавлення, розколу тощо);
 • Будь-які помилки, викликані несумісністю програмного забезпечення та вірусами;
 • Погіршення внаслідок звичайного зносу, включаючи сумки, корпуси, інструкцію та акумуляторну батарею;
 • Якщо серійний номер виробу (або наклейки з серійними номерами його частин) змінено, видалено або розмито;
 • Тріщини та подряпини, а також інші дефекти, спричинені будь-якими проблемами з транспортуванням, обробкою або зловживанням клієнта;

ЦЯ ГАРАНТІЯ НАДАЄТЬСЯ ЗАМІСЬ УСІХ ІНШИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НЕПРЯМИХ, ВКЛЮЧАЮЧИ ГАРАНТІЮ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ, НЕПРЯМУЮ ГАРАНТІЮ ВІДПОВІДНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ ЦІЛІ ТА ВСІХ ІНШИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ЧИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ЗА СТОРОНИ CANYON АБО НЕ ЗА НЕЇ. ВИЩЕСКАЗАНЕ СТАЄ ЄДИНИМ ТА ВИКЛЮЧНИМ ЗАСОБОЮ ПОКУПЦЯ ЩОДО ПОСТАЧАННЯ ДЕФЕКТНИХ АБО НЕВІДПОВІДНИХ ПРОДУКЦІЙ, І CANYON У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВАРТІСТЬ НА ЗАМІНУ АБО ЗАМІНУ, ВАРТІСТЬ ОБЛАДАНЬ АБО ПОСЛУГ, ВИТРАТИ НА ПРОСТОЙ, ВТРАТУ ПРИБУТКУ ПОШКОДЖЕННЯ ВІД НАДІЙНОСТІ, ВТРАТА ДАНИХ, ВТРАТА ВИКОРИСТАННЯ, ЯКЩО ПОШКОДЖЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ПОВ’ЯЗАНОГО ОБЛАДНАННЯ АБО БУДЬ-ЯКІ ІНШІ НЕПРЯМІ, ВИПАДКОВІ, СПЕЦІАЛЬНІ АБО ПОБІЧНІ ЗБИТКИ, ЧЕРЕЗ ФАКТ, ЩО ТАКІ ПРОДУКТИ БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ ДЕФЕКТНИМИ АБО НЕВІДПОВІДНИМИ.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО ЦЯ ГАРАНТІЯ Є ДОБРОВІЛЬНОЮ ГАРАНТІЄЮ, НАДАНОЮ КОМПАНІЄЮ CANYON І НАДАЄ ПРАВА ДОДАТКОВО ДО ЮРИДИЧНИХ ЗАКОНОДАВНИХ ПРАВ ПОКУПЦІВ ВІДПОВІДНО З ЧИННИМ НАЦІОНАЛЬНИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ ЩОДО ПРОДАЖУ ТОВАРІВ ТА/АБО ПРАВ СПОЖИВАЧІВ.

Крім того, зверніть увагу, що продукція CANYON не призначена для «критичних застосувань». «Критично важливі програми» означають системи життєзабезпечення, медичні програми, підключення до імплантованих медичних пристроїв, комерційний транспорт, ядерні установки чи системи або будь-які інші програми, де збій продукту може призвести до травм людей або втрати життя чи пошкодження майна.